Kartu‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎plečiame moksleivių‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎galimybes

Padedame moksleiviams atrasti jų unikalų kelią į asmeninę sėkmę ir išsilavinimą
0 +
Valandų
0 +
Mentorių
0 +
Universitetai
0 +
Metų patirties

Misija ir vizija

Prime Learning siekia padėti motyvuotiems moksleiviams realizuoti savo akademinį ir profesinį potencialą bei įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mūsų tikslas – įkvėpti ir ugdyti globaliai, laisvai bei kritiškai mąstančius žmones.

Mūsų komanda

Prime Learning įkūrė lietuviai, studijuojantys ir baigę Kembridžą, LSE, Jeilį, Harvardą ir kitas geriausias pasaulio aukštąsias mokyklas, bei padėję šią svajonę realizuoti dar dešimtims kitų moksleivių.

Nusivylę kitų Lietuvoje veikiančių bendrovių siūlomomis paslaugomis, informacijos stoka bei matydami didžiulį Lietuvos moksleivių turimą potencialą, mes nusprendėme pritaikyti sukauptą patirtį ir įkurti naujo pobūdžio švietimo konsultacijų platformą, orientuotą į siekiančius daugiau.

Kuo išskirtinės Prime Learning paslaugos?

Ruošdami moksleivius stojimams į universitetus, vadovaujamės holistiniu švietimo modeliu. Universitetų sąrašo sudarymas, motyvacinių laiškų rašymas bei paraiškų pildymas – tai tiek viena šio modelio pusė. Neformalūs pokalbiai su mentoriais, domėjimasis pasaulio naujienomis, įvairios namų užduotys bei savirefleksijos formos padeda moksleiviams tobulėti ne tik akademiškai, bet ir kultūriškai bei socialiai.

Vertindami jaunų žmonių individualumą, skirtingus akademinius bei profesinius poreikius, siekiame padėti kiekvienam jų atrasti savo galimybes bei geriausiai tinkantį studijų variantą. Kiekvienam moksleiviui skirtas akademinis patarėjas – unikali Prime Learning paslaugų dalis. Koordinuodamas kliento ir mentoriaus bendradarbiavimą, akademinis patarėjas užtikrina, kad jų darbo procesas būtų sklandus ir judėtų tinkame linkme.

Prime Learning vertybės

Tikime lygiomis galimybėmis –moksleiviai turi turėti prieigą prie aukščiausios kokybės išsilavinimo, nepaisant jų finansinės padėties. Didelei daliai savo moksleivių, pademonstravusių išskirtinius gabumus ir resursų stygių, skiriame finansinę paramą. Akcentuojame savęs bei pasaulio pažinimo, nuoseklaus darbo ir nuolatinio tobulėjimo svarbą.

Asmeninės korepetitorių paslaugos

Sukuriame individualų ugdymo planą moksleiviui, padedame pagerinti teorines žinias ir praktinius užduočių sprendimo įgūdžius.

Stojimai į universitetus. Nuo A iki Z*

Teikiame įvairiapusę pagalbą stojant į universitetus ir renkantis studijų programą.

Tarptautiniai standartizuoti testai

Ruošiame tarptautiniams SAT/SAT Subjects, ACT, IELTS testams.

Parašyk mums arba

Leisk su Tavimi Susisiekti

Susisieksime ir išsiaiškinsime, kaip galime prisidėti prie Tavo sėkmės!

Palikdami kontaktinius duomenis jūs sutinkate su privatumo politika