Naujieji Personal Statement kursai!

pc-min
pc-min

Pristatome Jums naują Prime Learning siūlomą paslaugą – virtualius motyvacinio rašinio kursus.

 
Motyvacinis rašinys (ang. Personal Statement) yra viena svarbiausių stojimo paraiškų dalių stojant ne tik į Lietuvos bei užsienio universitetus, bet ir teikiant paraiškas į konkursus, praktikas bei kitas akademines programas. Labai dažnai pirmasis įspūdis, kurį sudarysi komisijai, pristatydamas save, gali būti lemiamas aspektas Tavo paraiškoje. 


Tad keturių virtualių susitikimų metu Prime Learning mentorius padės Tau pasirašyti savo motyvacinį laišką! Kiekvienos paskaitos metu aptariamos skirtingos rašinio dalys – įžanga, dėstymo pastraipos bei pabaiga. Analizuodami sėkmingų rašinių pavyzdžius, moksleiviai bus supažindinami su dažniausiai tokiuose rašiniuose pasitaikančiomis klaidomis. Per praktines užduotis bei savirefleksiją kursų dalyviai parašys jų studijų krypčiai ar programai tinkamą rašinį, o įgyti savęs pristatymo įgūdžiai pravers ne tik stojant į universitetus, bet ir mąstant apie darbo ar praktikos pasiūlymus netolimoje ateityje. 


Kadangi tikime individualaus dėmesio pamokose svarba, kursai vyksta mažose grupelėse. Jei kursams pasibaigus moksleivis jaus, kad trūksta asmeninės pagalbos – kviesime registruotis į mūsų individualias konsultacijas. Prime Learning siekia kiekvienam Lietuvos moksleiviui suteikti galimybę patobulinti savęs pristatymo įgūdžius, tad šiuos kursus siūlo už labai prieinamą – 65€ kainą. Kviečiame Tave registruotis ir iki susitikimo kursuose!


Daugiau informacijos: https://primelearning.lt/personal-statement-kursai/

Palik savo klausimą čia!
Ir atsakysime į jį per 24 valandas.
Palikdami kontaktinius duomenis jūs sutinkate su privatumo politika

BLACK FRIDAY | -30%

Motyvacinio rašinio kursai

D.
Val.
Min.
Sek.