Sveikiname stipendijos laimėtoją!

Sveikiname Danielių Podbielskį su konkurso laimėjimu!
Sveikiname Danielių Podbielskį su konkurso laimėjimu!

Prime Learning rūpi, kad kiekvienas Lietuvos moksleivis turėtų galimybę atrasti savo kelią į svajonių išsilavinimą bei asmeninį tobulėjimą. Tad rugsėjo pabaigoje, bendradarbiaudami su partneriu Turing School, įsteigėme 1500€ vertės stipendiją. Stipendijos laimėtojas gaus galimybę nemokamai dalyvauti Turing School CS50 AP programavimo būrelyje, Prime Learning standartizuotų testų kursuose ir individualioje universitetinių konsultacijų programoje

Mokiniai, pretendavę į stipendiją, turėjo pateikti paraiškas bei įveikti konkursinį barjerą: pristatyti savo pasiekimus, motyvaciją, papasakoti apie ilgalaikius planus. Džiaugiamės sulaukę didelio moksleivių susidomėjimo ir turėję galimybę pažinti tiek daug gabių moksleivių iš visos Lietuvos.


Dėkojame partneriui Turing School ir sveikiname geriausiai konkurse pasirodžiusį stipendijos laimėtoją – Danielių Podbielskį, Ignalinos gimnazijos 11-oką. Tikimės, kad Danieliui ši stipendija atvers daug akademinių durų ir, visų svarbiausia, bus raktas asmeninio tobulėjimo bei savų svajonių link.

Palik savo klausimą čia!
Ir atsakysime į jį per 24 valandas.
Palikdami kontaktinius duomenis jūs sutinkate su privatumo politika

BLACK FRIDAY | -30%

Motyvacinio rašinio kursai

D.
Val.
Min.
Sek.